Seznam přihlášených závodníků 2017

Trasa 44 km

P.č. Jméno Klub/Město Ročník Kategorie Platba
1. Štěpán Plodek Třebechovice pod Orebem
1977
M40-49
Zaplaceno
2. Radek Novotný OCK Osík 1970 M40-49 Zaplaceno
3. Martin Blaho Prestige cycling team 1999 M18-29 Zaplaceno
4. Daniel Kraus Litomyšl 1984 M30-39  
5. Ondřej Holas Vyking.cz 1983 M30-39 Zaplaceno
6. Michal Vejda PRESTIGE CYCLING TEAM  1994 M18-29  
7. Arnošt Škrabal Jarohněvice MTB Sport 1971 M40-49  
8. Radim Kotas Jarohněvice MTB Sport 1979 M30-39 Zaplaceno
9. Jiří Štěpaník Moravec team / Sloup 1965 M50+ Zaplaceno
10. Martin Kubík MTB Team Kubíci 1977 M40-49 Zaplaceno
11. Pavel Dvořák Semi Focus 1975 M40-49  
12. Ladislav Kocmánek  Relax Brno 1990 M18-29 Zaplaceno
13. Luděk Pavlák Brno 1966 M50+ Zaplaceno
14. Vladimír Najman Zlín 1978 M30-39  
15. Vladimír Lederer Cyklo RD Pardubice 1962 M50+ Zaplaceno
16. Martin Bartoš Bike sport team Mohelnice 1979 M30-39 Zaplaceno
17. Petr Picka Symbio + BMC 1991 M18-29 Zaplaceno
18. Lubomír Čapek MČD - Ústí nad Labem 1974 M40-49 Zaplaceno
19. Vavřinec Fojcik MČD - Těrlicko 1959 M50+ Zaplaceno 
20. Jaroslav Friš MČD - Česká Lípa 1963 M50+ Zaplaceno 
21. Michal Gliedr MČD - Doubravník 1982 M30-39 Zaplaceno 
22. Pavel Hamerník MČD - Liboš 1949 M50+ Zaplaceno 
23. Lukáš Jelínek MČD - Stratov 1988 M18-29 Zaplaceno 
24. Petr Hana MČD - Tlumačov 1964 M50+ Zaplaceno 
25. Martin Janák MČD - Praha 1985 M30-39 Zaplaceno
26. Petr Kovář Hasičský sportovní klub Svitavy 1977 M40-49 Zaplaceno
27. Aleš Sirový Bike Club Svitavy 1970 M40-49 Zaplaceno
28. Radek Kalita MČD - Ústí nad Labem 1969 M40-49 Zaplaceno
29. Aleš Kolátor MČD - Jihlava 1972 M40-49 Zaplaceno
30. Lukáš Čáp HSK cycling team  1984  M30-39  Zaplaceno
31. Dalibor Kostelecký MČD- Ostrava 1963 M50+ Zaplaceno
32. Daniel Kouřil MČD - Olomouc 1971 M40-49 Zaplaceno
33. Marcel Ludwig MČD - Jablonné v Podještědí 1989 M18-29 Zaplaceno
34. Martin Marinov MČD - Návsí 1967 M50+ Zaplaceno
35. Jan Papoušek Cyklo ski Klub Polička  1997  M18-29  Zaplaceno
36. Jan Nádvorník MČD - Děčín 1979 M30-39 Zaplaceno
37. Vratislav Nedorostek  MČD - Strážnice 1971 M40-49 Zaplaceno
38. Lukáš Nevečeřal MČD - Proboštov 1979 M30-39 Zaplaceno 
39. Aleš Palko MČD - Rosice u Brna 1971 M40-49 Zaplaceno
40. Martin Motyčka OCK Osík 1971 M40-49 Zaplaceno
41. Jiří Neugebauer Bike Freaks Holice 1973 M40-49 Zaplaceno
42. Roman Smejkal Synerga Bike Team 1976 M40-49 Zaplaceno
43. Milan Honig Litovel 1969 M40-49 Zaplaceno
44. Tomáš Sládek BAKAKO Nová Paka 1988 M18-29 Zaplaceno
45. Marek Víšek Slatiňany 1979 M30-39  
46. Sláva Rak Alfa Team / Hořice  1965  M50+  Zaplaceno 
47. Robert Patera MČD - Třebechovice p.O. 1968 M40-49 Zaplaceno
48. Oldřich Präsens MČD - Břeclav 1964 M50+ Zaplaceno
49. Igor Palásek OCA Brno  1975  M40-49  Zaplaceno
50. Jan Svoboda MČD - Liberec 1963 M50+ Zaplaceno
51. Ondřej Šmehlík MČD - Hlásná Třebáň 1977 M40-49 Zaplaceno
52. Martin Schön CK Slovan M. Třebová  1989  M18-29  Zaplaceno
53. Pavel Vanický MČD - Předměřice n. L. 1971 M40-49 Zaplaceno
54. Luboš Verner MČD - Žandov 1979 M30-39 Zaplaceno
55. Milan Verner MČD - Ústí nad Labem 1950 M50+ Zaplaceno
56. Ota Zajonček MČD - Polanka nad Odrou 1967 M50+ Zaplaceno
57. Tomáš Ševců HSK-cycling team  1997  M18-29   
58. Josef Rejfa Bike-Štěnec 1985 M30-39  
59. Milan Kučera  Polička  1983  M30-39  Zaplaceno
60. Pavel Svoboda Vokolek Cycling Team 1971 M40-49  
61. Miroslav Uhlíř CYKLO PROFI 1990 M18-29  
62. Leopold Spáčil NOVATOP LAPIERRE/Letovice 1959 M50+ Zaplaceno
63. Pavel Holec CGB Racing Team 1978 M30-39 Zaplaceno
64. Martin Vašíček Synové Výčepu 1969 M40-49  
65. Lukáš Kopecký HartmanCZ 1978 M30-39 Zaplaceno
66. Michal Šrůtek Kongo TeaM/ Uherské Hradiště 1983 M30-39 Zaplaceno
67. Petr Hvolka BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1975 M40-49 Zaplaceno
68. Jiří Vítek Veloservis sport Flach 1982 M30-39 Zaplaceno
69. Michal Jansa Brno 1977 M40-49  
70. Petr Výmola CykloTrenink.com 1982 M30-39 Zaplaceno
71. Tomáš Lněnička Polička 1979 M30-39 Zaplaceno
72. Tomáš Zachoval Pivovar Ferdinand/Bořitov 1980 M30-39 Zaplaceno
73. Michal Janeček SK Cihelna 1996 M18-29 Zaplaceno
74. Petr Janeček SK Dukla 1967 M50+ Zaplaceno
75. Jiří Dittrich F-BIKE KLUB SÁDEK 1984 M30-39 Zaplaceno
76. Jiří Bartoň F-BIKE KLUB SÁDEK 1973 M40-49 Zaplaceno
77. Ondřej Partl UNIQA MTB TEAM 1995 M18-29  
78. Tomáš Cvrkal Aspire Cannondale 1978 M30-39  
79. Marcel Dučák Kežmarok 1986 M30-39 Zaplaceno
80. Michal Vágner PRESTIGE CYCLING TEAM 1977 M40-49 Zaplaceno
81. Lukáš Pavek Sloupnice 1985 M30-39 Zaplaceno
82. Michal Pešek CK MTB Maraton Hlinsko 1983 M30-39  
83. Oldřich Huzil Machač bike team 1964 M50+ Zaplaceno
84. Lukáš Ryba BB Cyklosport Superior 1979 M30-39 Zaplaceno
85. Petr Adámek Apache LOKO Trutnov 1996 M18-29 Zaplaceno
86. Pavel Zedník Cykloklub Dalečín 1979 M30-39 Zaplaceno
87. Miloš Doubek Čistý sport  1981  M30-39   
88. Jakub Juříček PBV MTB TEAM BRNO 1991 M18-29 Zaplaceno
89. Dušan Vrána Kaba sport Chotěboř 1973 M40-49 Zaplaceno
90. Ladislav Vávrů PBV MTB TEAM BRNO 1972 M40-49 Zaplaceno
91. Petr Kupský Dolní Rožínka 1982 M30-39 Zaplaceno
92. Dan Pružina Dolní Rožínka 1983 M30-39 Zaplaceno
93. Marek Polák TJ Cyklo Kalina 1999 M18-29  
94. Josef Jarůšek Spešov 1974 M40-49  
95. Miloš Veselý Truxxxik cycling team 1973 M40-49 Zaplaceno
96. Vojta Hanyk F-BIKE KLUB SÁDEK 1974 M40-49 Zaplaceno
97. Drahomir Zouhar ELEVEN MERCEDES BENZ MITAS/Blansko 1966 M50+ Zaplaceno 
98. Pavel Dvořák CK Mexiko 1961 M50+  
99. Miroslav Podešva Medlov 1968 M40-49 Zaplaceno
100. Jiří Štěpaník Moravec team/Sloup 1997 M18-29 Zaplaceno
101. Jaroslav Holec Cyklo ski-klub Polička 1979 M30-39 Zaplaceno 
102. Jiří Kašpárek Sokol Jinačovice 1980 M30-39 Zaplaceno
103. Tomáš Stuna BB CYKLOSPORT SUPERIOR 1985 M30-39 Zaplaceno
104. Jaroslav Šnajdr Rocky Mountain Havlíčkův Brod 1974 M40-49 Zaplaceno
105. Lukáš Hrdina Bikeři z Československa 1977 M40-49 Zaplaceno
106. Jan Šejnoha Vračovice 1988 M18-29 Zaplaceno 
107. Josef Stuna KABA Sport Chotěboř 1959 M50+ Zaplaceno
108. František Groulík SK Prima Polička 1980 M30-39  
109. David Plšek Řepníky 1985 M30-39 Zaplaceno
110. Radek Plšek CYKLO PROFI 1991 M18-29  
111. Jakub Karlíček Bendl Vysoké Mýto 1999 M18-29 Zaplaceno
112. Martin Vodehnal Veloservis flach 1980 M30-39 Zaplaceno
113. Jaroslav Vymětalík CYKLO PROFI 1991 M18-29  
114. Martin Lux Sokol Klášterec nad Orlicí 1993 M18-29 Zaplaceno
115. Milan Poříz KABA sport 1951 M50+ Zaplaceno
116. Jaromír Tomek REVITBUILD MTB Team 1952 M50+ Zaplaceno
117. Michal Kubišta Dlouhá Třebová 1990 M18-29 Zaplaceno
118. Miloš Klimeš KC Brno 1955 M50+ Zaplaceno

 

Trasa 22 km

P.č. Jméno Klub/Město Ročník Kategorie Platba
1. Tomáš Garabík Polička 1982 Hobby M Zaplaceno
2. Martina Papoušková Cyklo ski Klub Polička 2002 ŽJ Zaplaceno
3. Vojtěch Mešťan SK Sádek  1987  Sádečáci   
4. Miloslav Krýda Cyklo Bendl 2000 MJ  
5. Ivana Kopecká MK - Cyklo Děčín 1978 Ž18-39 Zaplaceno
6. Marek Rauchfuss REVITBUILD MTB Team  1969 Hobby M45+ Zaplaceno
7. Jonatan Rauchfuss REVITBUILD MTB Team 2003 MJ Zaplaceno
8. David Mottl CATUS Team 2000 MJ Zaplaceno
9. Zbyněk Mottl CATUS Team 1973 Hobby M Zaplaceno
10. Adam Machálek Chornice 2002 MJ Zaplaceno
11. Daniel Pinkas Bike Freaks Holice 2001 MJ Zaplaceno
12. Martin Vrabec Polička 1978 Hobby M Zaplaceno
13. Veronika Kouřilová Olomouc 1975 Ž40+ Zaplaceno
14. Radek Češka FS Sádek 1982 Sádečáci  
15. Petr Trávníček Kamenec 1980 Hobby M Zaplaceno
16. Stanislav Novák Bike Club Svitavy 1949 Hobby M45+ Zaplaceno
17. Marek Košťál Bike Freaks Holice 1978 Hobby M Zaplaceno
18. Petr Jeřábek Krvavé záda Hranice 1967 Hobby M45+ Zaplaceno
19. Květoslava Bartošová  MČD - Děčín 1965 Ž40+ Zaplaceno
20. Tereza Gojná MČD - Krnov 1990 Ž18-39 Zaplaceno
21.          
22. Michal Konopa MČD - Ústí nad Labem 1969 Hobby M45+ Zaplaceno
23. Marcela Pavková MČD - Veselí nad Moravou  1962 Ž40+ Zaplaceno
24. Zdeněk Andrýs Pardubice 1982 Hobby M Zaplaceno
25. Vladimír Kulda MČD - Trutnov 1968 Hobby M45+ Zaplaceno
26. Libor Těžký MČD - Velké Svatoňovice 1965 Hobby M45+ Zaplaceno
27. Tomáš Lněnička Lubná 1998 Hobby M Zaplaceno
28. Jiří Bureš F-BIKE KLUB SÁDEK 1966 Hobby M45+ Zaplaceno
29. Tomáš Svatoš Cyklo ski klub Polička 2004 MJ  
30. Jiří Holec Pustá Kamenice 2002 MJ Zaplaceno
31. Jiří Jiráň Bike Club Svitavy 1965 Hobby M45+ Zaplaceno
32. Karel Šrámek MČD - Polička 1949 Hobby M45+ Zaplaceno
33. Pavel Šmejda Litomyšl 1962 Hobby M45+ Zaplaceno
34. Marek Mešťan #teamGajst 1991 Sádečáci  
35. Aleš Petránek SDH Podhořany 1973 Hobby M Zaplaceno
36. Pavel Pittner Trstěnice 1980 Hobby M Zaplaceno 
37. Zuzana Šafářová Cyklo Ski klub Polička 2001 ŽJ  
38. Martin Šafář Cyklo Ski klub Polička 1974 Hobby M  
39. Jiří Novotný  Sokol Borová  1979  Hobby M  Zaplaceno
40. Pavel Svoboda Vokolek Cycling Team 2003 MJ  
41. Jan Boštík F-BIKE KLUB SÁDEK 1979 Sádečáci  
42. Jan Boštík F-BIKE KLUB SÁDEK 2002 Sádečáci  
43. Jiří Blaho Libchavy 1996 Hobby M Zaplaceno 
44. Jiří Martinák MČD - Ústí nad Orlicí 1960 Hobby M45+ Zaplaceno
45. Vít Paštěka MČD - Břeclav 1950 Hobby M45+ Zaplaceno
46. Tomáš Zlámal MČD - Hulín 1971 Hobby M45+ Zaplaceno
47. Milan Břeň Litomyšl 1957 Hobby M45+ Zaplaceno
48. Petr Sochor Moravští Lyžníci 1951 Hobby M45+ Zaplaceno 
49. Milan Kotlář Moravští Lyžníci 1955 Hobby M45+ Zaplaceno
50. František Sochor Moravští Lyžníci 1954 Hobby M45+ Zaplaceno
51. Lenka Eliášová Hačky 1978 Ž18-39 Zaplaceno 
52. Jan Trávníček Kamenec u Poličky 1979 Hobby M Zaplaceno
53. Radek Slavík Ergo Liberec 1966 Hobby M45+ Zaplaceno
54. Robert Šlor Pardubice 1983 Hobby M Zaplaceno
55. Marek Vancl Bike Brezova 1974 Hobby M Zaplaceno
56. Aleš Andrlík SKI & BIKE PARDUBIKE 1974 Sádečáci  
57. Martin Drahý SKI & BIKE PARDUBIKE 1973 Hobby M Zaplaceno
58. Radek Píša SKI & BIKE PARDUBIKE 1975 Hobby M Zaplaceno
59. David Coufal Sádek 1989 Sádečáci  
60. Tomáš Coufal APACHE LOKO TRUTNOV 2001 MJ Zaplaceno
61. Eva Cupalová MČD - Holubice 1947 Ž40+ Zaplaceno
62. Lukáš Beran GHOST Team 1988 Hobby M Zaplaceno
63. Kateřina Obstová SKP Duha Lanškroun 1999 Ž18-39  
64. Radim Klusák Dalečín 2000 MJ Zaplaceno
65. Lukáš Mašek TikiRacing, Pomezí 1976 Hobby M Zaplaceno 
66. Jiří Boštík F-BIKE KLUB SÁDEK 1961 Hobby M45+ Zaplaceno
67. Václav Srnský F-BIKE KLUB SÁDEK 1973 Hobby M Zaplaceno
68. Aleš Pelčarský Hořice 1981 Hobby M Zaplaceno
69. Andrea Martincová B´Twin Racing Team Brno 1992 Ž18-39  
70. Bronislava Wittnerová Cycloracing Olomouc 1983 Ž18-39 Zaplaceno
71. Vlastimil Petr Sádek 1970 Sádečáci  
72. Ivan Šeda Chrudim 1982  Hobby M Zaplaceno
73. Michal Průcha Chrudim 1984 Hobby M Zaplaceno
74. Petra Holcová CGB Racing Team 1978 Ž18-39 Zaplaceno
75. Lukáš Řádek Hradec Králové 1977 Hobby M Zaplaceno
76. Michal Korbář Bystřice Elite Šnek 1986 Hobby M Zaplaceno
77. Jana Adámková Apache LOKO Trutnov 1996 Ž18-39 Zaplaceno
78. Petr Janda AHES s.r.o. 1968 Hobby M45+ Zaplaceno
79. Pavel Štusák Proseč 1990 Hobby M Zaplaceno
80. Patrik Bolech BIKE Česká Bělá 2003 MJ Zaplaceno
81. Petra Bolechová BIKE Česká Bělá 1985 Ž18-39 Zaplaceno
82. Tomáš Jílek #teamGajst 1988 Sádečáci  
83. David Křivohlávek Ghost Fake Team 1989 Hobby M Zaplaceno
84. Kateřina Veselá Authentic bike Třebíč 1977 Ž40+ Zaplaceno
85. Jan Píša BIKE Česká Bělá 1977 Hobby M Zaplaceno
86. David Fiala Sádek 1988 Sádečáci  
87. Jiří Chyba nutrend specialized racing 1979 Hobby M Zaplaceno
88. František Mazourek Pivovar Ferdinand/Lysice 1978 Hobby M Zaplaceno
89. Alžběta Stunová BB CYKLOSPORT SUPERIOR 1987 Ž18-39 Zaplaceno
90. Adéla Papáčková Libchavy 1998 Ž18-39 Zaplaceno
91. Iveta Kolegarová IN-LIFE cycling team 1988 Ž18-39  
92. Eliška Holcová Cyklo ski-klub Polička 2003 ŽJ Zaplaceno
93. Dominik Horák Bike Academy Opletal 2001 MJ  
94. Jan Falta Pardubice 1978 Hobby M Zaplaceno

 

Dětské závody

P.č. Jméno Klub/Město Ročník Kategorie
1. David Kocek Cyklo RD Pardubice 2014 Děti 0-4 let
2. Adam Kvapil PEAKSPORT LITOMYŠL 2011 Děti 5-7 let
3. Jonatan Rauchfuss REVITBUILD MTB Team 2003 Děti 11-14 let
4. Daniel Grubhoffer Polička 2013 Děti 0-4 let
5. Nikolas Grubhoffer Polička 2011 Děti 5-7 let
6. Anna Marie Škrabalová Jarohněvice MTB Sport 2008 Děti 8-10 let
7. Natálie Kotasová Jarohněvice MTB Sport 2009 Děti 8-10 let
8. Miroslav Kubík MTB Team Kubíci 2015 Děti 0-4 let
9. Tomáš Fliedr F-BIKE KLUB SÁDEK 2013 Děti 0-4 let
10. Adéla Fliedrová F-BIKE KLUB SÁDEK 2010 Děti 5-7 let
11. Jakub Žampa Sezemice 2011 Děti 5-7 let
12. Matyáš Češka Sádek 2013 Děti 0-4 let
13. Jan Staněk Cankovice 2010 Děti 5-7 let
14. Jirka Šumpík Bike Freaks Holice 2009 Děti 8-10 let
15. Pavel Šumpík Bike Freaks Holice 2006 Děti 11-14 let
16. Matěj Boštík F-BIKE KLUB SÁDEK 2005 Děti 11-14 let
17.  Petr Boštík  F-BIKE KLUB SÁDEK  2008 Děti 8-10 let 
18. Mikuláš Boštík F-BIKE KLUB SÁDEK 2010 Děti 5-7 let
19. Lukáš Janda SK Jiří Team 2005 Děti 11-14 let
20. Karolína Fliedrová F-BIKE KLUB SÁDEK 2013  Děti 0-4 let
21. Michal Hrazdíra Brno 2012 Děti 5-7 let
22. Martin Hrazdíra Brno 2014 Děti 0-4 let
23. Michal Trávníček Kamenec u Poličky 2009 Děti 8-10 let
24. David Trávníček Kamenec u Poličky 2013 Děti 0-4 let
25. Karolína Neudertová Sádek 2010 Děti 5-7 let
26. Tomáš Neudert Sádek 2012 Děti 5-7 let
27. Matouš Němec CYKLO-SKI klub Polička 2005 Děti 11-14 let
28. Anna Doležalová Chlumec nad Cidlinou 2013 Děti 0-4 let
29. Jan Doležal Chlumec nad Cidlinou 2013 Děti 0-4 let
30. Daniel Vrabec Polička 2008 Děti 8-10 let
31. Anetka Vrabcová Polička 2012 Děti 5-7 let
32. Adéla Čepová Hlinsko 2006 Děti 11-14 let
33. Filip Staněk Holetín 2009 Děti 8-10 let
34. Vanesa Staňková Holetín 2011 Děti 5-7 let
35. Eliška Holcová Cyklo Gang Březina 2007 Děti 8-10 let
36. Lukáš Holec Cyklo Gang Březina 2009 Děti 8-10 let
37. Adéla Holcová Cyklo Gang Březina 2012 Děti 5-7 let
38. Petr Jílek F-BIKE KLUB SÁDEK 2011 Děti 5-7 let