Ohlédnutí za Pilou 2021

Závodní víkend roku 2021 v Sádku je minulostí. 

Celý týden nás strašila nepříznivá předpověď počasí, naštěstí se nenaplnila a sobotní závody proběhly za slunečného počasí. V neděli se běželo po dešti a za nižších teplot, takže ideální.
Většina závodníků ví, že Pila není z nejlehčích závodů, i tak se k nám každoročně vrací, za což jsme rádi. Tentokrát se na start postavilo více než dvě stovky závodníků, tři rodinné týmy a přes šedesát dětí. Běžeckou Pilu si dalo 48 závodníků.
V hlavním závodě na 41km zvítězil Tomáš Coufal (HSK Cycling Team), druhé místo bral Miloš Doubek (Čistý sport) a třetí místo Pavel Holec (NATIVESPORT). Na trati 22km zvítězil Tomáš Svatoš a nejrychlejší ženou byla Monika Klimešová.
Krásné výkony předvedly také všechny děti od 2 do 14 let.
V nedělním běžeckém závodě byl nejrychlejší Jaroslav Tlapák (AK Iscarex Č. Třebová), nejrychlejší ženou pak Helena Pechová (Rozběháme Svratku). 

Velký dík patří všem závodníkům za předvedené výkony a všem pořadatelům, kteří věnovali přípravě mnoho hodin z jejich volného času. Bez dobrovolníků by tento závod nebyl. A také by nebyl bez všech, kteří jakýmkoliv způsobem Sádeckou pilu podpořili. Děkujeme!
Obec Sádek, Atexsport, Cycli.czD-soxZooshop Dvořák, BikeBřeň, Jan Boštík, JHcar, Litex, Contipro, koupelny Ptáček, Agrodílna Oldříš

Děkujeme fotografům za spusty pěkných fotek z celého víkendu, které naleznete zde Foto Sádecká pila

Přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech. FBKS

pila 2021 1